Noutăți

Anunț angajați vaccinați

05.11.2021

Vă informăm că din totalul de 25 angajați cu baza în școală, un număr de 20 sunt vaccinați împotriva COVID-19, ceea ce reprezintă 80% din totalul angajaților.

Anunț revenire la școală

Clasa a V-a își reia cursurile în format fizic începând cu data de 07.10.2021

GP_reluare_cursuri_V.pdf

Concursuri posturi contractuale

A N U N Ț!

ȘCOALA GIMNAZIALĂ GEORGE POPA cu sediul în: loc. MEDIAȘ, str. AVRAM IANCU, nr.42, jud. SIBIU organizează concurs pentru ocuparea următoarelor posturi contractuale în cadrul instituţiei:

-SECRETAR STUDII SUPERIOARE - post vacant contractual pe perioadă nedeterminată

Detalii, aici:

-ÎNGRIJITOR - post vacant contractual pe perioadă nedeterminată

Detalii, aici:

Alte informații, la avizierul școlii din Mediaș, str. Avram Iancu 42 sau la tel. 0269845967.

Clase online

VA - 28.09.2021 - 06.10.2021

Din data de 07.10.2021, clasa revine în format fizic!

Anunț

Dragi părinți,
După cum știți deja, în această perioadă accesul părinților în școală nu este permis.
Puteți ține legătura cu învățătorul / dirigintele, prin metodele cu care ne-am obișnuit deja: telefon, grup, etc.
Pentru eliberare de adeverințe sau alte acte școlare, ne puteți contacta online, pe adresa de mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..
De asemenea, puteți scrie mesaje pe pagina noastră de facebook,
Programul secretariatului pentru eliberare de adeverințe / acte de studii este:
zilnic, de luni până vineri, orele 8 - 12. Între aceste ore ne puteți contacta și telefonic, la 0269845967!
Vă mulțumim pentru înțelegere!

Ultima oră!